header-image-3-min

Благодійний аукціон

Благодійний аукціон від благодійного фонду “Код життя.UA”
 Який ми провели в м.Київ сквер Василя Сліпака на Андріївському узвозі 02/07/2022.

Ми вирішили поділитися з вами світлинами і емоціями.

Головною подією заходу був аукціон з продажу картин українських художників. Свої картини на благодійність передали і відомі майстри, і аматори і початківці. Гостям було представлено арт-палітру з різних куточків України: від сходу до заходу – від півдня до півночі – Київ, Вінниця, Ямпіль, Миколаїв, Одеса, Донецьк, тощо.

Ведучим аукціону був неймовірно харизматичний Дмитро Єгоров (відомий ведучий всеукраїнської радіостанції «Авторадіо») а допомагали йому організаторки заходу Ірина Слюсаренко (засновниця фонду «Код Життя. UA») та Марія Фабрічева (відома психотерапевтка з Києва).

УСЬОГО НА БЛАГОДІЙНІСТЬ БУЛО НАДАНО БІЛЬШЕ 30 РОБІТ ВІД 22 АВТОРІВ

КРІМ САМОГО АУКЦІОНУ, НА ГОСТЕЙ ЧЕКАЛО ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО:
• Чудовий арт-перформанс від Андрія Возного, присвячений історії та символіці легендарного українського оберегу — ляльки-мотанки. Наша мотанка не просто «ожила» а ще й передала потужний меседж у який ми зашифрували той самий Код Життя, а голосом ляльки-мотанки стала тепла та неймовірна Вікторія Польченко (українська журналістка, креативна продюсерка Радіо “Промінь”.)

• Унікальна вистава з використанням глядацьких історій від playback-театру «Déjà vu plus». Актори театру під чуттєвим керівництвом Володимира Савінова відобразили арку сьогодення та допомогли нашим гостям побачити власні історії та відчути їх потужний, непереможний поштовх та жагу до життя додатково для збору коштів організатори розмістили інсталяцію у вигляді карикатур та символічної жовто-блакитної маскувальної сітки.
смачним стравами гостів аукціону пригощала команда кав’ярні Lockdown
Команда культурно-просвітницького заходу – благодійний аукціон «Код Життя» від щирого серця вдячна кожному та кожній хто приєднався до нашої акції та допоміг нам зробити потужний крок до нашої амбітної мети.

Ми продовжимо наш збір та віримо що вже скоро ми досягнемо нашої амбітної мети — зібрати 200 тисяч гривень на портативний апарат УЗД та дефібрилятор для медиків з передової.

Ви неймовірні. А разом – ми сила. Слава Україні! Слава кожному українцю – бо кожен з нас – Переможець

З повагою та відкритим серцем команда Благодійний фонд «Код Життя.UA»
Іра Слюсаренко, Карина Свідерська, Андрій Лиманець, Юлія Сереєва, Ольга Шилова, Олександр Кирилюк, Валерій Горбик, Марія Фабрічева, Макс Ващев, Світлана Дабіжа, Ігор Дабіжа, Максим Ковтун та наша “палатка звукачів” – Сергій Тарасюк та його команда.

Якщо ви хочете долучитись до нашого збору переходьте за посиланням 

Фото звіт нашої роботи

Відео звіт нашої роботи

Звіт документи

"Благодійний аукціон" для збору коштів військовим медикам